ORKESTRA TEMİNİ

Düğün sahiplerinin genelinin ortak bir isteği vardır. Düğün gecesi eğlenebilecekleri ve unutamayacakları bir gece yaşamak.

Bu düşünceyle bize gelir, biz de onları konsept ve orkestra sayısı gibi detaylarda çeşitli seçenekler sunarak bilgilendiririz.

Giriş ve dans müzikleri için düğünden önce çiftlerle bir araya gelip onlara seçenekler sunuyor ve onların isteklerine göre parçaları belirliyoruz.

Kokteylde genellikle 3’lü, 4’lü veya 6’lı keman, gitar, flüt, çello gibi enstrümanlardan oluşan gruplara yer veriyoruz. Konsept repertuar olarak Çigan müzikleri, valsler, Latin müzikleri, klasiklerden örnekler sunulabilir.

Müzik bir düğünün en önemli detaylarından biridir.Düğün yapacak kişilerin orkestra seçimi konusuna öncelik vermeleri ve anlaştıkları orkestrayla da her türlü detayı konuşmaları gerekir.

Düğün yapacak çiftler orkestrayla repertuar, orkestra kişi sayısı, sahne düzeni, dans müziği, performans süresi, verilecek ara süresi ve teknik detaylar üzerine her türlü konuyu mutlaka görüşmeliler.